• Pamje e mrekullueshme nga deti
  • Gjithcka per rehatine tuaj
  • Snacks dhe pije
  • 2 Restorante dedikuar Pushuesve
  • Recepsion 24 ore
  • 51 Dhoma me te gjitha kushtet
  • Restorant me Kuzhine Mesdhetare

Shume paster dhe vendi shume i pershtatshem. Ngelem shume te kenaqur e do te rikthehemi perseri me familjen

Agim Hoxha - Dhome katershe

Dhoma te bollshme e me ballkon. Stafi i hotelit shume miqesor. Kaluam nje jave fantastike

Gezim Sinani - Dhome dyshe

AlbanianEnglishMacedonianPolish
PolandEnglishAlbania