Kush jemi

slide111

Kompleksi “Albatros 

1-Hoteli gjendet ne zonen me te bukur dhe te frekuentuar  te Spillese , ne vije te pare 200 m larg bregut te detit .
Distanca nga Durresi ( Porti )  41 Km dhe nga Tirana  73 Km  kurse nga Aeroporti  66 km  Distanca  nga Autostrada Durres – Rrogozhine dalja Harrizaj  eshte 14 km  dhe pozicionin e hotelit mund ta gjeni ne google map ( Hotel Albatros Spille ).

Hoteli eshte 4 kate me nje kapacitet pret 51 dhomash per pushuesit. Cdo dhome eshte e pajisur me banjo me te gjitha kushtet dhe ballkon. Dhoma disponon nje krevat dopio dhe dy krevate teke per femijet (krevate marinari), frigorifer, TV me kabllor, kondicioner etj…Siguria ne hotel eshte maksimale pasi te gjitha ambientet e tij jane te survejuara me kamera 24 ore ne dite dhe me roje private  Restoranti i hotelit  ne katine dyte eshte vetem per pushuesit e hotelit ku cdo dhome ka tavolinen e tije ku serviren gatime tradicionale Shqiptare dhe Mesdhetare.Ne hollin e hotelit ka internet falas  Lulishtja e hotelit eshte ne dispozicion te pushuesve .

2- Parku me pisha

Gjithashtu pjese e hotelit eshte edhe nje park prej 0.5 ha me pisha, ku jane te vendosura.

 • Diskoja verore, qe hapet cdo nate nga ora 21.00  deri ne 24.00 dhe cdo te shtune ka koncert live me kengetaret me te mire shqipetare .
 • Restoranti ku mund te konsumoni prodhimet e fresketa te detit dhe prodhimet e mishit te gatuara nga guzhinieret tane me pervoje duke mos harruar dhe gatimet tradicionale.
 • Fast food me produkte te shumta vetem me mish pule dhe vici .
 • Bari ku mund te pini kafene tuaj apo te konsumoni te gjitha llojet e pijeve freskuese dhe alkolike qe deshironi
 • Kendi I lojrave per femije pa pagese ku ata mund te argetohen sa te deshirojne ..

3- Beach Bar  Lokali ku mund te konsumoni pije freskuese alkolike dhe kokteje te pergatitura ne moment nga Baristet tane

Kemi menduar dhe per ata qe deshirojne akullore te fresketa  te bera ne cast ku mund ti merrni prane Kioskes se Akullores.
Gjithashtu mund te konsumoni ne cdo ore te dites petulla te fresketa te castit , kokoshka dhe Krepat e embel me fruta te stines.
Cdo dite te Djele organizohen  party shkuma per moshat e reja dhe per ata qe e ndiejne akoma veten te rinj  nga ora 11.00  deri ne 14.00.
Per te apasionuarit e muzikes Live qe nen shoqerine e nje gote vere dhe te nje antipaste ( me djathera, sallame , fruta deti )  ose brusketa te ndryshme cdo dite te Ejnte nga ora 21.00 deri 23.30  do te performojne per ju kengetaret me te mire te vendit

Plazhi privat ku jane te vendosura krevatet e plazhit max 240 persona ku mund te shijojne rrezet e diellit dhe detin e paster. Plazhi eshte i paster dhe i mirembajtur me te gjitha sinjalistikat e nevojshme dhe me Shpetues te licensuar

Qendra e masazhit ku kush deshiron te bej nje masazh dhe te relaksohet  ja ofrojme kete mundesi nen kujdesin  e profesionesteve

 • Cfare ju ofrojme tjeter ?
  Qetesi , Plazh I paster , Det I paster! Per ata qe deshirojne te shikojne vendet historike te zones ju ofrojme Kalane e Bashtoves . Per te gjithe romantiket I keshillojme Plazhin Gjeneralit  si dhe per te apasionuarit mbas natyres  se virgjer  ju ofrojme Grykederdhjen  e lumit Shkumbin  ku mund te shikoni shpende te rralle ose te peshkoni . 

 • Per cdo pyetje:
  Web ww.albatros-albania.com
  E-mail hotelalbatros.spille@gmail.com
  Facebook: Kompleksi Albatros
  KontaktRecepsioni: 00 355 67 28 000 60   Administratori  00 355 69 20 74 600

 

AlbanianEnglishMacedonianPolish
PolandEnglishAlbania