Informacion

Rezervimet filluan l.
Per periudhen  01 Maj – 01 Korrik  aplikojme  vetem fjetjen dhe dhoma kushton 2.000 leke  .
Per Periudhen  01 Korrik – 15 Shtator  aplikojme paketat e meposhteme .
Paketa  e plote   :
ku perfshihet fjetja dhe ushqimi ( mengjes , dreke , darke )  per 2 te rritur 7.000 leke  ose 54 euro dhoma me pamje nga deti  dhe 6.500 Leke ose 50 euro dhoma me pamje nga fshati  .
Per familjet mbi 2 persona kane dhe opsionin shtese ne ushqim per femijet  pasi per fjetjen nuk paguajne , 1.500 leke  ose 11 euro ( mengjes,dreke,darke ) kurse per femijet nen 10 vjec  eshte ne deshiren e prinderve ose te marrin menyne plote si me siper ose te marrin cfare te duan nga  menyja ( pagese ekstra ) cmime te lira
Paketa vetem fjetja  ( cmimi per dhome ) :
ku mund te akomodohen maksimumi 2 te rritur dhe 2 femije ose 3 te rritur kushton 4.000 leke ose 32 euro  me pamje nga deti kurse 3.500 leke ose 30 euro me pamje nga fshati
Cdo dhome eshte e paisur me nje krevat dopje dhe 2 krevata teke ( marinari ) , TV sat , mini bar ,banjo , ballkon , klima  , uje i ngrohte me panele diellore .
parkingu eshte falas , wifi falas ne hollin e hotelit , tek diskoja dhe beach bar .
ju ofrojme kenaqesine e diskos  per mbremjet tuaja dhe sherbimin e beach bar edhe ne shezllone  .
Per cdo informacion shtese dhe per te pare mundesine e rezervimit kontaktoni me numrat e meposhtem
Kompleksi ” Albatros “
Spille , Rrogozhine  Shqiperi.
Recepsioni ++355 672800060
Menaxheri :++355692796563
Facebook : Kompleksi “Albatros” Spille