Beach Bar

Perpara pyllit me pisha gjendet dhe Beach Bari se bashku me zonen e plazhit ku jane te vendosura shezllonet per pushuesit.

Tek beach bar ofrojme pije te fresketa, kokteile te ndryshme dhe embelsira, krepa, petulla dhe kokoshka  si edhe sallate me fruta te stines. Ne ambientet e saj organizohen cdo te diele  nga ora 11.00 deri ne 15.00  schuma party per moshat e reja dhe per ata qe e ndjejne veten akoma te rinj.

Cdo te ejnte ne darke nga ora 21.00  deri ne 23.30 performojne live kengetaret e muzikes se lehte.

Na hapesiren e reres ku jane te vendosura krevatet e plazhit sherbehet  pije te ndryshme per pushuesit  dhe siguria dhe pastertia e reres  eshte maksimale.