Informacion

Per sezonin veror 2019 ofrojme paketat ditore si  me poshte.

Paketa  e plote   : ku perfshihet fjetja dhe ushqimi ( mengjes , dreke , darke )  per 2 te rritur 7000 leke ose 54 euro dhoma me pamje nga deti  dhe 6500 leke ose 50 euro dhoma me pamje nga fshati  .

Paketa vetem fjetja : ku mund te akomodohen max 2 te rritur dhe 2 femije ose 3 te rritur kushton 4000 leke ose 32 euro  me pamje nga deti dhe 3500 leke ose 30 euro me pamje nga fshati

Per familjet mbi 2 persona i cili ka zgjedhur paketen e plote mund te marrin opsionin shtese ne ushqim per femijet max ( 2) qe kushton 1500 leke ose 11 euro per person ( mengjes,dreke,darke ) kurse per femijet nen 10 vjec  eshte ne deshiren e prinderve ose te marrin menyne e plote te ushqimit  11euro si me siper ose te porosisin cfare te duan nga  menyja ( pagese ekstra )

Menyne e gatimit ( me zgjedhje ) qe serviret mund ta shikoni ne web ne faqen e hotelit tek Restoranti .

Cdo dhome eshte e paisur me nje krevat dopje dhe 2 krevata teke , TV sat , mini bar ,banjo , ballkon , klima  , uje i ngrohte me panele diellore .

Parkingu eshte falas , wifi falas ne hollin e hotelit , tek diskoja dhe beach bar .

Ju ofrojme kenaqesine e diskos  per mbremjet tuaja dhe sherbimin e beach bar edhe ne krevatet e plazhit  .

Per cdo informacion shtese dhe per te pare mundesine e rezervimit kontaktoni me numrat e meposhtem.

 

Recepsioni:  +355 672 800060

Administrator: +355 69 60 769 63